ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

Το μονοπάτι προς την αυτογνωσία! Ένα υπέροχο ταξίδι στον κόσμο της ψυχής...
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑρχικήΑρχική  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ΟΙ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΣΕΙΣ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Site Admin
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Site Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 1456
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2023
Τόπος : Κάπου... εκεί πέρα από τ' άστρα

ΟΙ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΣΕΙΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΟΙ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΣΕΙΣ   ΟΙ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΣΕΙΣ Icon_minitimeΤρι Ιουν 13, 2023 4:57 pm

ΟΙ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΣΕΙΣ

Είναι ένα θέμα που χρειάζεται να μας απασχολήσει όλους!

Δεν υπάρχει χρόνος... και οι αρνητικές οντότητες που έχουν καταλάβει τον πλανήτη, σε αυτό, κυρίως, το σημείο τώρα "χτυπούν" και απομυζούν τους ανθρώπους!

Όπως έχω αναφέρει και σε άλλες μου δημοσιεύσεις, ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΣΗ, ΕΞΑΡΤΗΣΗ, ΑΓΩΝΙΑ, ΑΠΑΙΤΗΣΗ, ΠΡΟΣΔΟΚΙΑ, ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ γιατί με αυτό τον τρόπο παύουμε να αποτελούμε τροφή για τα ενεργειακά βαμπίρ!

Προσέξτε! Τα πράγματα δεν είναι και τόσο απλά όσο φαίνονται! Θα μου πείτε... εντάξει τι και αν έχουμε μία μικρή προσκόλληση κάπου, δεν πειράζει... Όμως, μία μικρή ακόμα προσκόλληση, είναι ικανή να μας κάνει να χάσουμε το δρόμο μας και να υποπέσουμε σε παγίδες!

ΕΞΗΓΩ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ! Εάν έχεις μία προσκόλληση κάπου, π.χ. αγαπημένα πρόσωπα, εργασία, χρήματα κ.λ.π. τότε θα φροντίσει η άλλη πλευρά να μην υπάρχει πρόοδος σε αυτά τα ζητήματα, ώστε να έχεις πάντα την αγωνία γι' αυτά!

ΑΠΑΛΛΑΓΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΣΕΙΣ! ΑΠΟΚΤΗΣΤΕ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΙΣ! Οι εξελίξεις στον πλανήτη θα είναι ραγδαίες... και χρόνος πλέον δεν υπάρχει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Youtube https://starworld.forumgreek.com
 
ΟΙ ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΣΕΙΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ :: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ :: Η ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΜΑΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ-
Μετάβαση σε: