ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

Το μονοπάτι προς την αυτογνωσία! Ένα υπέροχο ταξίδι στον κόσμο της ψυχής...
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑρχικήΑρχική  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ΠΡΟΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΣΕΙΣΜΟ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Site Admin
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Site Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 1456
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2023
Τόπος : Κάπου... εκεί πέρα από τ' άστρα

ΠΡΟΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΣΕΙΣΜΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΣΕΙΣΜΟ   ΠΡΟΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΣΕΙΣΜΟ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 28, 2023 2:53 pm

Γεια σας αγαπητοί μου φίλοι

Μέσω της Αστρολογίας μπορούμε να εντοπίσουμε τον κίνδυνο ενός γεωλογικού φαινομένου. Είναι εντυπωσιακό αν μελετήσουμε το χάρτη ενός σεισμού, πως φαίνονται οι ανάλογες όψεις!

Αυτή είναι μία εξήγηση, πιο... λογική...

Θα μοιραστώ μαζί σας κάποιες δικές μου εμπειρίες...

Έχω παρατηρήσει ότι πριν από κάθε σεισμό, ιδιαίτερα αν είναι μεγάλος, οι γάτες μου είναι εξαφανισμένες! Σε άλλους σεισμούς, μικρότερης έντασης, τις βλέπω δευτερόλεπτα πριν το σεισμό να κρύβονται κάτω από τα έπιπλα, σαν να τις ωθεί ένας αόρατος εσωτερικός μηχανισμός!

Προσωπικά, αισθάνομαι τους περισσότερους σεισμούς... λίγες μέρες πριν συμβεί το γεγονός νιώθω τη γη κάτω από τα πόδια μου να πάλλεται, πολλές φορές! Και τότε λέω: "Μάλλον θα γίνει κάποιος σεισμός"! Και επαληθεύομαι!

Ειδικά, πριν το μεγάλο σεισμό του 1999 την αίσθηση αυτή την είχα έντονη πολύ καιρό πριν και το είχα εξομολογηθεί και στους δικούς μου ανθρώπους!

Ας μοιραστούμε μαζί και τις δικές σας εμπειρίες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Youtube https://starworld.forumgreek.com
 
ΠΡΟΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΣΕΙΣΜΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ :: ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΚΟΣΜΟ :: ΠΑΡΑΞΕΝΑ, ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: